Zwroty

To bardzo proste. Możesz po prostu zrezygnować z całości lub z części zamówienia w okresie 14 dni.

Oto co musisz zrobić:

 1. O chęci zwrotu towaru powiadom nas telefonicznie lub najlepiej mailem.
 2. Zapakuj towar. Powinien on być w niezmienionym stanie, w oryginalnym opakowaniu, wraz z etykietami - jednak nie jest to niezbędne.
 3. Wybierz preferowaną opcję w zwrotu:
 • Zwrot wszystkich zakupionych produktów
 • Zwrot części zakupionych produktów
 • Wymiana na inne produkty
 1. Wyślij paczkę z załączonym pismem zwrotnym na nasz adres:

Avanti Boutique Izabella Mól- Truskolaska

 1. Karmelicka 7, Kraków 31-133 tel. +48 501 08 39 48

​​Proszę zwrócić uwagę na poniższe punkty:

 • Przy nadawaniu paczki zalecamy korzystać z przesyłki z potwierdzeniem nadania.
 • Jeśli zwracane towary nie są w stanie niezmienionym, np uszkodzone, 4kite.pl zastrzega sobie prawo do potrąceń za uszkodzenia, które nie wynikają z czynności mających na celu przetestowanie podstawowych funkcjonalności produktu. Kwota potrącenia zostanie odliczona od kwoty zwrotu.
 • Nie możemy przyjąć przedmiotów dostarczonych do nas za pobraniem (płatne przy odbiorze).

 Błędy w dostawie wynikające z naszej strony

Jest bardzo mało prawdopodobne, że otrzymasz produkty inne niż te zamówione. Jednakże, jesteśmy tylko ludźmi i błąd ... może po prostu się zdarzyć. W przypadku, gdy odkryjesz błąd po naszej stronie, skontaktuj się z nami przez e-mail: info@4kite.pl.

Błędnie dostarczone towary będą natychmiast wymieniane lub refundowane. Wszystkie koszty związane z obsługą reklamacji będą ponoszone przez nas, także nie będziesz musiał wnosić żadnych dodatkowych opłat. W przypadku, gdy uzgodnimy że opłacisz wysyłkę towaru, po wymianie zwrócimy Tobie wszystkie koszty obsługi reklamacji.

Uszkodzenia w transporcie

Proszę sprawdzić swoje produkty natychmiast po ich otrzymaniu i upewnić się, że nie zostały one uszkodzone w transporcie. Jeżeli uszkodzenie jest widoczne w chwili odbioru towaru od kuriera, masz prawo odmówić jego przyjęcia i poprosić o zwrot towaru do nas.

Jeśli nie zauważysz uszkodzeń przy odbiorze, prosimy o natychmiastowy kontakt z nami +4850108398 lub e-mailem info@4kite.pl